Ventspils nafta termināls
 
 

Pakalpojumi

Pakalpojumi

 • dīzeļdegvielas pieņemšana no Polockas–Ventspils cauruļvada.
 • dīzeļdegvielas, autobenzīna un citu naftas produktu kravu pieņemšana no dzelzceļa un no jūras.
 • dīzeļdegvielas, autobenzīna un citu naftas produktu kravu uzglabāšana. VNT naftas produktu uzglabāšanas parks ir lielākais Baltijā. 105 rezervuāru kopējais tilpums ir 1 195 000 m3.
 • autobenzīna sajaukšana ar šķidro butānu jeb butanizācija. 2012. gadā VNT ir vienīgais uzņēmums Baltijā, kas īpašās benzīna sajaukšanas iekārtās nodrošina butāna pievienošanu benzīnam.
 • dīzeļdegvielas, autobenzīna un citu naftas produktu kravu pārkraušana. Naftas produktu pārkraušana notiek pie četrām piestātnēm Ventspils ostā, kur vienlaikus var apkalpot četrus tankkuģus. Muliņos tiek uzpildīti tankkuģi ar kravnesību no 2500 līdz aptuveni 100 000 tonnām.
 • produktu kvalitātes noteikšana VNT laboratorijā.
 • blendinga operācijas. No 2009. gada augusta uzņēmums veic dīzeļdegvielas un petrolejas jaukšanas operācijas jeb blendingu uz kuģiem.
 • dīzeļdegvielas uzpilde autocisternās.
 • dīzeļdegvielas iekraušana vagoncisternās.

 

Klientu serviss

VNT sniedz saviem klientiem ne tikai kvalitatīvus pakalpojumus, bet arī pārliecību par konfidenciālitātes saglabāšanu, godīgu komercdarbības vidi un labākos iespējamus apstākļus ilgtermiņa veiksmīgai darbībai un peļņas gūšanai.

 • Uzticība

Uzticība ir sadarbības pamats.

VNT ciena klientu informācijas konfidencialitāti. Uzticētā informācija tiek saglabāta un izmantota, lai nodrošinātu sniegto pakalpojumu efektivitāti, ievērojot likumdošanas prasības un starptautisko labo praksi.

 • Ātrums

Mūsu darbības pamatā ir nepieciešamība pēc ātruma.

Mūsu klienti vienmēr meklē jaunas biznesa iespējas, un tam ir nepieciešams terminālis. Tas nozīmē piekļuvi muliņiem, augstu plūsmas ātrumu, izcilu glabāšanas rezervuāru darbības ciklu, drošu infrastruktūru un ērtu ceļa / dzelzceļa / jūras / cauruļvadu transportu. VNT tika izveidots un modernizēts, lai atbilstu visprasīgākajām piegādes sistēmas prasībām.

 • Pakalpojumi

Pasaules enerģētikas nozare nekad neguļ. Kā arī mēs.

Sākot ar tirgus dinamiku un pasaules notikumiem un beidzot ar klimatiskajiem apstākļiem un loģistikas pasākumiem – modernai piegādes sistēmai ir jāreaģē uz pastāvīgi mainīgiem apstākļiem. VNT uzdevums ir izstrādāt elastīgus risinājumus, sniedzot diennakts pakalpojumus 7 dienas nedēļā, un vienmēr domāt vienu soli uz priekšu.

 • Risinājumi

VNT piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas pastāvīgi tiek paplašināts.

Mēs piedāvājam kompleksus risinājumus visa veida produktu pārkraušanai: no jēlnaftas, benzīna, līdz dīzeļdegvielai. Mēs esam atvērti idejām un gatavi pētīt jaunas iespējas, lai nodrošinātu mūsu infrastruktūras lietderīgu izmantošanu.

 • Drošība

VNT strādā saskaņā ar augstākajiem VDA standartiem.

Lai kādi nebūtu komercdarbības nosacījumi, mēs vienmēr pirmkārt rūpēsimies par termināļa, mūsu darbinieku, kaimiņu uzņēmumu un iedzīvotāju, kā arī apkārtējās vides drošību. Mēs veicam ieguldījumus drošībā, izmantojot preventīvās tehnoloģijas, pastāvīgi apmācām un nostiprinām darbinieku iegūtās zināšanas, veicinot darba drošības kultūru, kas ir jāsaprot un jāievēro katram termināļa darbiniekam, darbuzņēmējam un viesim.

 

ERAF.jpg

2011. gada 21. novembrī SIA „„Ventspils nafta” termināls” noslēdza līgumu Nr. L-JPR-11-0150 ar valsts aģentūru „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta „Pārkraušanas pakalpojumu reversā ieviešana un ar to saistītās infrastruktūras izveide” realizāciju. Projekta ietvaros SIA „„Ventspils Nafta” Termināls” plāno ieviest savā pakalpojuma klāstā pilnīgi jaunu pakalpojumu - productu pārkraušana reversā jeb pretējā virzienā ar iespēju kompleksā piedāvāt pasūtītājiem gaišo naftas produktu sajaukšanu jeb blendingu. Projekts tika veiksmīgi noslēgts 2015. gadā.