Ventspils nafta termināls
 
 

VNT Ziemeļkurzemes reģionālajai slimnīcai uzdāvina modernākos asinsspiediena mērītājus

Atpakaļ

VNT Ziemeļkurzemes reģionālajai slimnīcai uzdāvina modernākos asinsspiediena mērītājus

2016. gada 28. decembrī / Ziņas

SIA “”Ventspils nafta” termināls” (VNT) kā ekonomiski nozīmīgam un lielam darba devējam Kurzemē, ir būtiska visa reģiona sabiedrības izaugsme un attīstība, tamdēļ starp VNT un Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu izveidojusies veiksmīga sadarbība. Šogad VNT uzdāvināja slimnīcai modernākos spiediena mērītājus, kas ievērojami atvieglos personāla ikdienu, īpaši uzņemšanas nodaļā, kur katrai sekundei ir liela nozīme. Jaunais spiediena mērītājs ievērojami saīsinās apgaitas laiku un ļaus dažās sekundēs izmērīt asinsspiedienu.

“Esam gandarīti par sadarbību, kas VNT gadu gaitā izveidojusies ar Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu. Mūsu sniegtais atbalsts slimnīcai ir radījis pozitīvas pārmaiņas personāla un pacientu ikdienā. Tāpat tas veicina arī Kurzemes reģiona izaugsmi, kas mums kā lielam darba devējam reģionā ir būtiski. Veselība un drošība ir mūsu prioritātes - kā darbinieku, tā visa reģiona iedzīvotāju kontekstā,” uzsver VNT ģenerāldirektors Larss Panclafs.

Sadarbība starp VNT un Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu pastāv jau vairākus gadus. Pa šiem gadiem ir izveidojusies laba sadarbība - slimnīca apkopo, kāds medicīniskais aprīkojums tai vēl nepieciešams, lai uzlabotu personāla ikdienu un paaugstinātu veselības aprūpes kvalitāti pacientiem, un VNT, izvērtējot iespējas, Ziemassvētku laikā uzdāvina vajadzīgo aprīkojumu.