Ventspils nafta termināls
 
 

VNT saņēma Videi draudzīgā uzņēmuma statusu

Atpakaļ

VNT saņēma Videi draudzīgā uzņēmuma statusu

2019. gada 4. jūnijā / Ziņas

Sestdien, 1. jūnijā Zilā karoga pacelšanas svētkos SIA ""Ventspils nafta" termināls" (VNT) saņēma Ventspils pilsētas domes piešķirto gada atzinību vides jomā par būtisku ieguldījumu uzņēmuma darbības radītās ietekmes uz vidi samazināšanā.

VNT vienmēr ir bijis svarīgi rādīt labu piemēru latiņas celšanā vides aizsardzībā saistībā ar savu uzņēmējdarbību. Terminālis pastāvīgi iegulda ilgtspējīgajā attīstībā, uzstādot un izmantojot savā darbībā tvaiku savākšanas iekārtu, minimizējot un šķirojot atkritumus, samazinot enerģijas patēriņu, izmantojot alternatīvus enerģijas avotus un efektīvas tehnoloģijas. “Ieguldījums ilgtspējīgajā attīstībā ir nozīmīgs mūsu darbībai. Turklāt veidojas draudzīgāka un pievilcīgāka darba vide, darbinieki iedvesmojas labu mērķu sasniegšanai un uzņēmējdarbība ieņem labākas ilgtermiņa pozīcijas. Ir patiess gandarījums, ka VNT darbinieku kopējās pūles ir pamanītas un novērtētas,” norādīja termināļa vadītājs Igors Martjanovs, saņemot balvu.

Ventspils pilsētas domes vides atzinības balva tiek pasniegta jau piekto gadu Zilā karoga pacelšanas svētkos. Tās mērķis ir veicināt vides kvalitātes uzlabošanu, videi draudzīgu uzņēmējdarbību un videi draudzīgas uzņēmējdarbības tēla veidošanu. Pieteikumus vērtēja žūrijas komisija, kurā darbojās Ventspils brīvostas un Ventspils pilsētas domes, Ventspils Augstskolas, Ventspils Ekoskolu un nevalstisko organizāciju pārstāvji.