Ventspils nafta termināls
 
 

VNT piedalās RTU ikgadējā Karjeras dienā

Atpakaļ

VNT piedalās RTU ikgadējā Karjeras dienā

2017. gada 6. martā / Ziņas

SIA ““Ventspils nafta” termināls” (VNT) 3. martā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā jau ceturto gadu piedalījās Rīgas Tehniskās universitātes organizētajā Karjeras dienā ar nolūku iepazīstināt studentus ar prakses iespējām un uzņēmuma darbību. VNT stenda apmeklētāji varēja uzzināt par uzņēmumā piedāvātām programmām un iesaistīšanos projektu realizācijā, apskatīt naftas produktu paraugus un paplašināt savas zināšanas par naftas tranzīta nozari.

VNT ir izstrādāta prakses programma, kuras ietvaros VNT ikgadēji piesaista un uzņem praksē ap 20 mērķtiecīgus, zinātkārus un atvērtus jauniešus no Latvijas un ārzemēm, tai skaitā no Lietuvas, Vācijas un Lielbritānijas. 2016. gadā LDDK ierindoja VNT desmit Latvijas labāko prakses devēju vidū. “Mēs piesaistām studentus praksē, un var redzēt viņu interesi par piedāvātājām iespējām, jo daudzos gadījumos jaunieši gan atgriežas atkārtotajā praksē, gan izvēlās VNT kā savu darba vietu,” skaidro VNT tehniskās uzturēšanas vadītājs Gunārs Lūsveris.

Būdams lielākais un tehnoloģiski modernākais naftas un tās produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā, VNT piedāvā dažādas prakses iespējas visā uzņēmumā – tehnoloģiskie procesi, elektrotehnika un mehānika, muitas noteikumi, personālvadība, komunikācijas, darba aizsardzība, informācijas tehnoloģijas un finanses. Papildu informācija par prakses iespējām ir pieejama VNT mājas lapā: http://www1.vnt.lv/lv/karjera/prakses-iespejas/.