Ventspils nafta termināls
 
 

VNT meklē talantus RTU ikgadējā Karjeras dienā

Atpakaļ

VNT meklē talantus RTU ikgadējā Karjeras dienā

2018. gada 2. martā / Ziņas

SIA ““Ventspils nafta” termināls” (VNT) 1. martā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā jau piekto gadu piedalījās Rīgas Tehniskās universitātes organizētajā Karjeras dienā ar nolūku iepazīstināt studentus ar prakses iespējām un uzņēmuma darbību. VNT stenda apmeklētāji varēja uzzināt par uzņēmumā piedāvātām programmām un iesaistīšanos projektu realizācijā, apskatīt naftas produktu paraugus un paplašināt savas zināšanas par naftas tranzīta nozari.

VNT ir izstrādāta prakses programma, kuras ietvaros uzņēmums ikgadēji uzņem praksē ap 20 mērķtiecīgus un zinātkārus jauniešus no Latvijas un ārzemēm, tai skaitā no Lietuvas, Vācijas, Lielbritānijas un Uzbekistānas. 2017. gadā LDDK ierindoja VNT desmit Latvijas labāko prakses devēju vidū. “Sadarbība ar praktikantiem ir abpusēji izdevīga – studenti iegūst priekšstatu par reālo darbu Baltijas modernākajā naftas terminālī, un mūsu darbinieki saņem papildu spēku savā arsenālā, lai spētu paveikt vēl vairāk,” uzsver VNT komunikācijas projektu vadītāja Janīna Biteniece. Visvairāk studenti prakses laikā novērtē iespējas iesaistīties biznesa projektos, gūt priekšstatu par starptautisku darba vidi, saņemt profesionālu padomu un uzņemties atbildību par darbiem līdzvērtīgi VNT darbiniekiem.

Būdams lielākais un tehnoloģiski modernākais naftas un tās produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā, VNT piedāvā dažādas prakses iespējas visā uzņēmumā – tehnoloģiskie procesi, elektrotehnika un mehānika, muitas noteikumi, personālvadība, komunikācijas, darba aizsardzība, informācijas tehnoloģijas un finanses. Papildu informācija par prakses iespējām ir pieejama VNT mājas lapā: http://www1.vnt.lv/lv/karjera/prakses-iespejas/.

Par VNT

VNT nodrošina tranzīta pakalpojumus – naftas un naftas produktu pieņemšanu no cauruļvadiem, dzelzceļa vagonu cisternām un no tankkuģiem, to uzglabāšanu un pārkraušanu. VNT ir tehnoloģiski modernākais un lielākais naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā ar kopējo rezervuāru parka ietilpību 1,2 miljoni kubikmetru.

Papildu informācija:

Janīna Biteniece, komunikācijas projektu vadītāja

SIA ““Ventspils nafta” termināls”

Tālrunis: +371 25482399

E-pasts: jan@vnt.vtti.com