Ventspils nafta termināls
 
 

VNT ir apbalvots kā Gada darba devējs un lielākais nodokļu maksātājs Ventspilī 2018. gadā

Atpakaļ

VNT ir apbalvots kā Gada darba devējs un lielākais nodokļu maksātājs Ventspilī 2018. gadā

2019. gada 27. jūnijā / Ziņas

Š. g. 25. jūnijā Ventspils pilsētas dome godināja 2018. gada lielākos nodokļu maksātājus un pasniedza balvas “Uzņēmumu gada balva 2018” ar mērķi sveikt Ventspils uzņēmumus par viņu ieguldījumu pilsētas attīstībā. SIA ""Ventspils nafta" termināls" (VNT) saņēma balvu “Gada darba devējs”, kā arī tika apbalvota kā lielākais nodokļu maksātājs Ventspils pilsētas budžetā transporta un uzglabāšanas jomā un otrais lielākais iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksātājs par vienu Ventspils pilsētā nodarbināto.

“Mūsu darbinieki padara VNT par labāko darba devēju. Mēs veidojam motivējošu darba vidi un ar prieku redzam, ka mūsu ieguldījums nodokļu formā veicina infrastruktūras attīstību, veselības aprūpi un iedzīvotāju labklājību Ventspilī, kur dzīvo mūsu darbinieki un viņu ģimenes,” norādīja VNT personāla vadītāja Vita Špoka, saņemot balvas. Uzvaru “Uzņēmumu gada balvas 2018” nominācijā “Gada darba devējs” VNT guva par sekmīgi īstenotu personālvadības politiku, kvalitatīvu pieeju darbinieku prasmju un motivācijas pilnveidošanā, kā arī jauno speciālistu atbalsta pasākumiem, nodrošinot prakses vietas augstskolas studentiem gan humanitārajās, gan eksaktajās, gan sociālajās zinātnēs.

Šogad lielāko nodokļu maksātāju godināšanas tradīcija svin 20. jubileju, bet “Uzņēmumu gada balva” tiek rīkota otro gadu pēc kārtas.