Ventspils nafta termināls
 
 

VNT atkārtoti sertificēts atbilstoši starptautisko standartu ISO 9001 un ISO 14001 prasībām

Atpakaļ

VNT atkārtoti sertificēts atbilstoši starptautisko standartu ISO 9001 un ISO 14001 prasībām

2015. gada 8. septembrī / Ziņas

SIA ““Ventspils nafta” termināls” (VNT) veiksmīgi izgājusi pārsertifikāciju par atbilstību starptautiskā kvalitātes vadības standarta ISO 9001 un vides vadības standarta ISO 14001 prasībām. Tāpat vēlreiz apstiprināta atbilstība arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēmas standartam LVS OHSAS 18001.

Termināļa darbības atbilstība ISO prasībām tiek sertificēta jau kopš 2000. gada, un pārsertifikācijas procedūras tiek atkārtotas ik pēc trim gadiem. VNT pārsertifikāciju 2015. gada augustā veica starptautiska sertifikācijas organizācija “Bureau Veritas Certification”. Notika pārbaude visās uzņēmuma struktūrvienībās, un audita gaitā netika konstatētas neatbilstības standartu normām.

VNT atbilstība kvalitātes pārvaldības sistēmai ISO 9001 apliecina darbības procesu ieviešanu un organizēšanu, lai nodrošinātu klientu prasībām atbilstošus pakalpojumus un produktus. Tāpat sertifikācija apstiprina, ka pastāv kārtība, kādā tiek izpildītas klienta prasības. Savukārt atkārtoti iegūtais ISO 14001 apliecina organizācijas atbildīgu attieksmi pret vidi. Tas nozīmē, ka uzņēmums strādā pie tā, lai mazinātu savas darbības ietekmi uz apkārtējo vidi.

Uzņēmuma sertifikācija atbilstoši OHSAS 18001 darba drošības un arodveselības pārvaldības sistēmas standartam pierāda, ka VNT ne tikai pievērš īpašu uzmanību darba drošības jautājumiem, bet dara pat vairāk nekā nosaka Latvijas normatīvie akti, parādot pastiprinātas rūpes par saviem darbiniekiem.