Ventspils nafta termināls
 
 

VNT apbalvo labākos 2017. gada darbuzņēmējus

Atpakaļ

VNT apbalvo labākos 2017. gada darbuzņēmējus

2018. gada 26. februārī / Ziņas

Papildu pastāvīgiem darbiniekiem SIA ““Ventspils nafta” termināls” (VNT) ikgadēji darbus veic ap 1000 darbuzņēmēju organizāciju pārstāvjiem. Š. g. 23. februārī VNT apbalvoja darbuzņēmējus, kuri pērn uzrādīja augstākos rezultātus darba drošībā, organizācijas kultūrā un pakalpojumu kvalitātē.

Darbuzņēmēju apbalvošana VNT notika jau trešo gadu, un šogad papildu drošības aspektiem tika atzīmētas arī citas kvalitātes, kuras VNT visaugstāk novērtē sadarbības partneros. “Drošība vienmēr ir bijusi un nemainīgi paliks VNT prioritāte, taču darba procesā tikpat svarīgi ir citi faktori, kas nosaka veiksmīgu sadarbību. Darbuzņēmēju apbalvošana ir veids, kā mēs varam pateikties darbuzņēmējiem par viņu efektīvu darbu un ikdienas atbalstu,” norāda VNT ģenerāldirektors Larss Panclafs.

Darbuzņēmēju novērtēšana un apbalvošana norisinājās 5 kategorijās atbilstoši VNT vērtībām. Balvu “Kopīga vadība” saņēma SIA “Impel Serviks” par kvalitatīvu sadarbību ar visām VNT  struktūrvienībām, nodrošinot VNT apsaimniekošanas pakalpojumus. Nominācijā “Radoša atbildība” par uzvarētāju kļuva SIA “Ostcelts Būve”, kura veic VNT remonta darbus un ir pierādījusi sevi kā elastīgu un uzticamu sadarbības partneri ārkārtas situācijās. Savukārt testēšanas un sertificēšanas uzņēmums “Inspecta Latvia” (“Kiwa Inspecta”) ir saņēmis balvu “Rezultatīvi cilvēki” un īpašu balvu “Par ieguldījumu drošības kultūras veicināšanā”. Augstākus rezultātus kategorijā “Pārdomāts risks” ir uzrādījusi SIA “Latteps”, kura jau vairākus gadus veic VNT infrastruktūras remonta un demontāžas darbus atbilstoši augstākajiem drošības standartiem. Kategorijā “Dinamiska stratēģija” uzvarēja SIA “Multicomp”, kas nodrošina VNT tehnoloģisko iekārtu un procesu automātikas, apsardzes, ugunsdrošības un ugunsdzēsības sistēmu tehnisko apkopi. Tāpat SIA “Multicomp” tika atzīta par “VNT Gada darbuzņēmēju 2017” pateicoties savām spējām ātri reaģēt uz izsaukumiem un sniegt kvalitatīvu atbalstu diennakts laikā.

Par VNT darbuzņēmēju drošības programmu

Lai sekmētu darba aizsardzības nosacījumu ievērošanu ikdienā, VNT ir ieviesis darbuzņēmēju drošības programmu. Programma nosaka, ka ikvienam, kurš vēlas iekļūt VNT teritorijā un veikt darbus, jāiziet video instruktāža un sekmīgi jānokārto zināšanu pārbaudes tests. Sekmīga rezultāta gadījumā  darbuzņēmēja darbinieks uz savas aizsargķiveres saņem trīs uzlīmes jeb “Dzīvības”. Ja darba gaitā tiek pieļauts rupjš pārkāpums, VNT darbinieki ir tiesīgi noņemt vienu uzlīmi. Pēc trešās “Dzīvības” zaudēšanas darbuzņēmēja darbiniekam tiek liegta iekļūšana VNT teritorijā līdz gada beigām.

VNT Darbuzņēmēju drošības uzlabošanas programma tika novērtēta valsts līmenī un “Atbildīgu ideju tirgū 2016” saņēma apbalvojumu ,,Atbildīga biznesa gada iniciatīva”.

Papildu informācija:

Janīna Biteniece, komunikācijas projektu vadītāja

SIA ““Ventspils nafta” termināls”

Tālrunis: +371 25482399

E-pasts: jan@vnt.vtti.com