Ventspils nafta termināls
 
 

VNT trešo gadu pēc kārtas atzīts par labāko darba devēju Kurzemē

Atpakaļ

VNT trešo gadu pēc kārtas atzīts par labāko darba devēju Kurzemē

2017. gada 24. februārī / Ziņas

Ceturtdien, 23. februārī, ““Ventspils nafta” termināls” (VNT) trešo gadu pēc kārtas saņēma apbalvojumu kategorijā “Labākais darba devējs Kurzemes reģionā”, ko pasniedza personāla atlases uzņēmums “CV-Online Latvia”. Kurzemē par iekārojamāko darba devēju tika atzīts VNT, Zemgalē – AS "Dobeles dzirnavnieks", Vidzemē – AS "Cēsu alus", bet Latgalē – AS "Latvijas maiznieks".

"Ik dienu mēs iesaistām darbiniekus lēmumu pieņemšanā, atbalstām viņu ideju realizāciju, nodrošinām izaugsmes iespējas un rūpējāmies par viņu ģimenēm. Šis apbalvojums ir apliecinājums tam, ka mēs ejam pareizajā virzienā, un arī turpmāk mēs īstenosim arvien jaunus pasākumus darbinieku labsajūtas uzlabošanai," uzsver VNT komunikācijas projektu vadītāja Janīna Biteniece. Par galvenajiem iemesliem vēlmei strādāt VNT, respondenti norādījuši motivējošo atalgojumu un papildu labumus (31%), uzņēmuma labu reputāciju (22%) un labas karjeras izaugsmes iespējas (18%).

Domājot par uzņēmuma darbiniekiem, pastāvīgi veikti vairāki pasākumi darba vides uzlabošanai, piemēram, iegādāti speciāli industriālie velosipēdi ērtai ceļošanai uzņēmuma 100 hektāru teritorijā, ierīkotas vietas pusdienu un sapulču vadīšanai svaigā gaisā. Regulāri tiek rīkotas apmācības atbilstoši darbinieku profesijām, pieredzes apmaiņas braucieni un komandu saliedēšanas pasākumi. VNT iegulda arī Ventspils pilsētas attīstībā, kurā dzīvo VNT darbinieku ģimenes. Pagājušajā gadā tika atbalstīti vairāki pilsētas mērogā svarīgi pasākumi, piemēram, iegādāts aprīkojums Ziemeļkurzemes reģionālajai slimnīcai un dažādos veidos atbalstītas skolas, kurās mācās darbinieku bērni.

VNT centienus atzinīgi ir novērtējušas arī dažādas valsts un nevalstiskās organizācijas. Ilgtspējas indeksā VNT 2016. gadā atkārtoti uzrādījis izcilu rezultātu – Platīna kategorija – un kā Atbildīga biznesa gada iniciatīva “Atbildīgu ideju tirgus 2016” godalgota VNT Darbuzņēmēju drošības uzlabošanas programma. Latvijas Darba devēju konfederācija piešķīrusi Kurzemes reģiona labākā darba devēja statusu un kā “Ģimenēm draudzīgs komersants” VNT novērtējusi Labklājības ministrija. Savukārt VNT velosipēdu nodrošinājumu un infrastruktūru atzinīgi novērtējusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un Eiropas Komisija ar balvu “Draudzīgs velosipēdistiem”.

Interneta personāla atlases uzņēmuma "CV-Online Latvia" aptauja "TOP darba devējs 2016"  tika veikta laikā no 2016. gada 6. decembra līdz 2017. gada 22. janvārim, un šogad balsojumā piedalījās rekordliels respondentu skaits, sasniedzot gandrīz 12 000 cilvēku.

Par VNT

VNT nodrošina tranzīta pakalpojumus – naftas un naftas produktu pieņemšanu no cauruļvadiem, dzelzceļa vagonu cisternām un no tankkuģiem, to uzglabāšanu un pārkraušanu. VNT ir tehnoloģiski modernākais un lielākais naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā ar kopējo rezervuāru parka ietilpību 1,2 miljoni kubikmetru.

Papildu informācija:

Janīna Biteniece, komunikācijas projektu vadītāja

SIA ““Ventspils nafta” termināls”

Tālrunis: +371 25482399

E-pasts: jan@vnt.vtti.com