Ventspils nafta termināls
 
 

““Ventspils nafta” termināls” darbiniekus ēnoja 3 ēnas

Atpakaļ

““Ventspils nafta” termināls” darbiniekus ēnoja 3 ēnas

2016. gada 13. oktobrī / Ziņas

““Ventspils nafta” termināls” (VNT), kas ir viens no lielākajiem un tehnoloģiski modernākajiem naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmumiem Baltijā, Ēnu dienā uzņēma trīs Ventspils 2. vidusskolas skolnieces. Viena no ēnotājām mācās izlaiduma klasē, savukārt pārējām divām skolniecēm šis ir pirmspēdējais mācību gads vidusskolā. Skolnieces ēnoja VNT ģenerāldirektoru Larsu Panclafu, tehnoloģisko direktoru Vilni Riekstiņu un tehnoloģisko projektu administratoru Valēriju Driņģi.

Dienas laikā skolniecēm bija iespēja iepazīt VNT, gan klausoties stāstījumā par uzņēmumu, gan arī aplūkojot teritoriju un kopā ar vadītājiem piedaloties sapulcēs.

“Ēnu dienas laiks, kas pavadīts kopā, lai arī īss, atgrieza mani skolas laikā, kad pats biju ēnas lomā. Ļoti patīkamas atmiņas. Dažu stundu garumā mana ēna Svetlana ar lielu entuziasmu ieklausījās atsevišķu VNT procesu apspriešanā, saprotot terminālu procesu komplicētību un komandas darba nozīmi risinājumu meklēšanā,” norāda VNT tehnoloģisko projektu administrators Valērijs Driņģis un piebilst, ka patiesi cer uz turpmāku sadarbību arī nākotnē.

11. klases skolniece Svetlana Ustimova norāda, ka, pavadot Ēnu dienu VNT un redzot tehnoloģisko projektu administratora Valērija Driņģa darba ikdienu, administratora amats radījis viņā interesi un, iespējams,  nākotnē Svetlana izvēlētos strādāt tieši šajā vai līdzīgā pozīcijā. “Domāju, ka nākotnē varētu strādāt VNT, jo ieinteresēja gan uzņēmuma darbības joma, gan arī ēnotais amats. Novērotais liecina, ka darbs šajā nozarē nav vienkāršs, taču tajā ir daudz kā interesanta un veicamais darbs ir svarīgs,” secina skolniece.

“Piesakoties ēnot VNT, nebiju iedomājusies, ka darbs šajā uzņēmumā var būt tik sarežģīts, bet vienlaikus arī interesants,” iespaidos dalās Anastasija Vasiļjeva, 11. klases skolniece, kas ēnoja VNT tehnoloģisko direktoru Vilni Riekstiņu. Viena no sarežģītākajām lietām Anastasijai šķitusi lēmumu pieņemšana kolektīvā, tāpat arī spilgtā atmiņā palikusi kāpšana augšā uz rezervuāra, kas jaunietei ļoti patikusi.

Arī 12. klases skolniece Jekaterina Bobricka atzīst, ka Ēnu dienā redzētais un dzirdētais mainījis viņas līdzšinējo priekšstatu par VNT. Viņa bija ēna VNT ģenerāldirektoram Larsam Panclafam. “Izrādās, arī ikdienas darba vidē var būt daudz interesanta. Tas vilina arī mani strādāt VNT. Man nozīmīga ir arī uzņēmumā valdošā atmosfēra – VNT tā ir draudzīga, kas ir vēl viens iemesls,  kādēļ izvēlētos VNT par savu darbavietu,” pārdomās dalās Jekaterina.

 

Par VNT

VNT nodrošina tranzīta pakalpojumus – naftas un naftas produktu pieņemšanu no cauruļvadiem, dzelzceļa vagonu cisternām un no tankkuģiem, to uzglabāšanu un pārkraušanu. VNT ir tehnoloģiski modernākais un lielākais naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā ar kopējo rezervuāru parka ietilpību 1,2 miljoni kubikmetru.

51% VNT pieder AS “Ventspils nafta”, kas ir viena no lielākajām uzņēmumu grupām Latvijā. AS “Ventspils nafta” ir koncerna mātes sabiedrība, kas pārvalda ieguldījumus grupas uzņēmumos, veicinot koncerna kopējās vērtības un katra atsevišķā uzņēmuma vērtības pieaugumu.

  

Papildu informācija:

Janīna Biteniece, komunikācijas projektu vadītāja

SIA Ventspils nafta termināls

Tālrunis: +371 25482399

E-pasts: jan@vnt.vtti.com